- Ну как съездил?
- Слава Богу. Такое благословенное служение было! Много народа было, Господь Духом Своим так касался сердец! Столько каялось! Многие призывали Господа и принимали Его своим Спасителем!
- Ты куда, в Бремен ездил?
- Ну да, в церковь города Бремена. Церковь большая, растет, сила Божья там так ощутима…
- Ну, а город как?
- Город? Не знаю. Не видел. Наверное, красивый.
- Как? Ты сколько раз там был?
- Четыре.
- Ну, ты даешь! Хоть город бы посмотрел. Это же Бремен! Там же знаменитые типажи музыкантов!
- Ладно, в следующий раз посмотрю.
Приехал в следующий раз. Показали. Увидел. Собаку, петуха и… осла.
Да уж….
Светлана Поталова,
Россия
Буду очень признательна за конструктивную критику. На оскорбления не отвечаю. Не переживайте, обидеть меня очень трудно. В пустую словесную перепалку не вступаю.
Злословие, сарказм, колкости в адрес друг друга буду удалять.
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Простите, но ничего не поняла. Комментарий автора: Танечка, каждый ищет и находит то, что ему важно..
кто-то едет чтобы проповедовать, нести Слово Божье людям, исцелять - в этом видит свое предназначение. Он горит этим. И понимает, что это угодно Господу. Питает других и напитывается сам духовно. Обогащает дух свой.
Иной ездит чтобы насладиться красотами, полюбоваться видами, праздно отдыхать - о духовном содержании не задумывается - созерцает внешний мир - это чувственное питание.
Иван Онюшкин
2011-02-26 09:14:11
Света, просто восхитительно! Б-Р-А-В-О!!! Комментарий автора: научиться бы в чистоте ходить перед Господом...
Студентки - Таисия Кобелева У новелі «Студентки» образ Єви-Ніколь і її брата Джеймса, як іноземців, я вибрала не просто так. Кожна людина, стаючи християнином, отримує від Бога якесь завдання, щоб виконати Його план спасіння людства. Іноді людина виконує це завдання далеко віл свого дому. Ніколь не вважала це місто своїм домом назавжди, вони з братом постійно чекали можливості повернутись на Батьківщину. Так само кожен християнин вважає Землю своїм тимчасовим домом. Тут він виконує Божий задум для нього, адже всі люди народились не просто так.\\r\\n В образі Джеймса показаний той старший брат, про якого мріє кожен. Джеймс опікується своєю сестрою і докладає до її навчання чималих зусиль. Він став опорою своїй молодшій сестрі, яка сама б не вижила в чужій країні і чужому місті.\\r\\n Коли Єва познайомила Лізу, а Джеймс Олега, з Богом, вони виконали своє завдання тут і могли повернутись додому.\\r\\n Ліза і Настя на початку твору – символи дівчат, які вважають, що усім для повного щастя, не вистачає бойфренда. Тому вони більше ніяк не могли пояснити веселий настрій своєї сусідки.\\r\\n Ліза – людина, яка шукає сенс свого життя, шукає наполегливо. Будучи на дні відчаю, вона спочатку піддається йому і кидається на Єву з ножем, потім кидає її під машину. Злякавшись свого вчинку, дівчина трішки бере свої відчуття під контроль і зривається на Насті. На самому дні відчаю Бог подав їй свою Руку через пісню, яку вона почула через відкриті вікна Дому Молитви. Там лунала пісня Олександра Бейдика «Отпусти».\\r\\n Настя – образ впертих людей, яким не жаль нікого, крім себе. Однак в кінці твору вона теж приходить до Бога.\\r\\n