В свою христианскую бытность мне довелось общаться с настоящим пророком Божьим из Азербайджана. Общаясь с ним, он рассказал мне видение, которое дал ему Бог о последнем времени, а именно о собраниях христиан во времена Нового мирового порядка. Бог показал ему как во время служения христианской общины в зал, где проходило служение, вошли люди в черной одежде с оружием и поднялись на сцену к пастору, который проводил это служение. Они взяли его и удалились в комнату за сценой зала. В зале сказали, чтобы никто не расходился до тех пор, пока не решат организационные вопросы с пастором. Через некоторое время на сцену вышел пастор с листом бумаги, где зачитал изменения, которые будут происходить в Церкви, где каждый из присутствующих в зале, должен подписать соглашение по проведению нового образца служения в новом мировом порядке. Служения возможны только без прославления Бога, чтения Библии, молитвы на иных языках и чего-то еще, уже точно не помню. Соглашаясь на новые условия, собрание дает согласие на эти новые условия проведения служения. (Служить как бы Богу без Бога). Пастор и собрание согласились.
Этот пророк сказал, что многие собрания христиан согласятся и примут Новый мировой порядок. Забудьте о до скорбном восхищении.
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Християнські Побутові Колискові - Воскобойников Ігор Григорович Протягом тривалого часу мене цікавили саме християнські колискові, причому, побутові, тобто ті, яких співають рідні саме у побуті біля самої колиски.
Й ось десь із місяць тому Господь дав мені самому низку колискових, частину з яких сьогодні наводжу.
З того часу я більш системно зацікавився цим питанням й, до мого здивування і навіть із прикрістю, виявив майже повну порожнечу у цьому напрямі. І це у нас, на співучій Україні!
Ще раз підкреслю, мова йде не про літературні колискові, які є у класиків, хоча й у дуже невеликій кількості, й пару яких можна зустріти навіть на нашому сайті: у Светлани Касянчик та у Зоряни Живки.
… Звернувся інтернетом до бібліотекарів системи дитячих бібліотек України й із вдячністю ознайомився із ще якоюсь дещицею колискових. Причому, із прикрістю відзначаю, що наші християнські поети й тут «пасуть задніх», віддавши повністю цей надважливий напрямок духовного виховання на перекручування лукавому.
Отже, намагаючись не скотитися до примітивізму, намагався зробити колискові різного рівня складності від максимально простих й гнучких, щоб мама, тато або інший родич міг сам творити їх та прилаштовувати до індивідуальних потреб, так би мовити, не зазираючи до писаного тексту.
Заздалегідь ДУЖЕ вдячний усім, хто випробує їх у практичних умовах і повідомить свою думку.
Ще більш вдячним буду за продовження розвитку цього напрямку і повідомлення мені про набутки як українською, так й основними романо-германськими та слов'янськими мовами.